Dobry prawnik w Warszawie

Praca jako sprzedawca

  • Data publikacji: Maj 10, 2019
    • 508000811, Suwałki, podlaskie, Polska

Dla naszego Klienta, polskiej sieci supermarketów i marketów spożywczo- przemysłowych, poszukujemy osoby na stanowisko :
Kasjer-sprzedawca

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-Obsługa kasy fiskalnej
-Kontakt z klientem

CZEGO OCZEKUJEMY?
- zaangażowanie
- gotowość do pracy
- miła aparycja

CO OFERUJEMY?
- umowę zlecenie
- elastyczny grafik
- możliwość rozwoju zawodowego

CV na adres sylwia.lupinska@workservice.pl

Numer telefonu: 508000811
Adres mailowy: sylwia.lupinska@workservice.pl
Ważność oferty: Od May 10, 2019 do May 17, 2019
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje

  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysyłką, gwarancjami, nie zapewnia ochrony kupującego.

Powiązane oferty

  • Klub zatrudni hostessy - wysokie wynagrodzenie.

    Klub zatrudni hostessy - wysokie wynagrodzenie.

    Zatrudnię Suwałki (podlaskie) Grudzień 27, 2018

    Szukam uśmiechniętych i komunikatywnych hostess do promocji nowo otwartego klubu. Oferuję podstawę (200 zł/za dzień) + premie sprzedażowe oraz elastyczny grafik, który dostosuję do Twojej dr...

  • Tancerki klubowe - wysokie zarobki!

    Tancerki klubowe - wysokie zarobki!

    Nowo powstały klub poszukuje dziewczyn do pracy w charakterze tancerek. Ze swej strony proponujemy: profesjonalne szkolenie, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, zwrot kosztów po...

  • Tancerki - wysokie zarobki!

    Tancerki - wysokie zarobki!

    Zatrudnię Suwałki (podlaskie) Październik 15, 2018

    W związku z prężnym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób gotowych podjąć się pracy jako tancerka. Oferujemy dobre warunki zatrudnienia, m.in.: -wysokie zarobki + prowizje -elastyczny grafi...